Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Panels
uk: Панелі

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Features
uk: Властивості

en: Apply
uk: Застосувати

en: Mini panel
uk: Міні-панель

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
