Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
