Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Mini panel
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
