Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Panels
es: Paneles

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Features
es: Características

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster
