Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Sort by
fr: Trier par

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Apply
fr: Appliquer

en: Mini panel
fr: Mini-panneau

en: Master
fr: Principal
