Panels reference formatter (7.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Features
sv: Funktioner

en: Apply
sv: Applicera

en: Mini panel
sv: Minipanel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
