Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Closed
ar: مغلق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Width
ar: العرض
