Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Width
bn: প্রস্থ
