Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད
