Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Width
el: Πλάτος
