Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Panels
eu: Panelak

en: Width
eu: Zabalera

en: Tab @delta
eu: @delta -ko atala
