Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Closed
fa: بسته شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Width
fa: عرض
