Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Width
hy: Լայնություն
