Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Width
jv: Ambané
