Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Width
ne: चौडाई
