Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Panels
pl: Panele

en: Width
pl: Szerokość
