Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Width
sl: Širina
