Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Closed
sv: Stängd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Width
sv: Bredd
