Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Closed
uk: Закрито

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Panels
uk: Панелі

en: Width
uk: Ширина

en: Fit
uk: Підігнати
