Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Closed
es: Cerrado

en: Yes
es: Sí

en: Panels
es: Paneles

en: Width
es: Ancho
