Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Panels
hr: Paneli

en: Width
hr: Širina
