Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Closed
pt: Encerrada

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Width
pt: Largura
