Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Closed
vi: Đóng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Width
vi: Chiều rộng
