Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Width
ast: Anchu
