Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Width
az: Eni
