Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Width
bs: Širina
