Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: Closed
cy: Ar gau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Width
cy: Lled
