Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Type
de: Typ

en: Closed
de: Geschlossen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Width
de: Breite

en: Fit
de: Passend
