Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Width
gl: Ancho
