Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Closed
hi: बंद

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Width
hi: चौड़ाई
