Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Width
hu: Szélesség
