Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Closed
ja: クローズド

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Panels
ja: パネル

en: Width
ja: 幅
