Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Width
ka: სიგანე
