Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង
