Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Width
lt: Plotis
