Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Closed
oc: Tampat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Panels
oc: Escapolons

en: Width
oc: Largor
