Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Panels
sk: Panely

en: Width
sk: Šírka
