Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்
