Panels Responsive Tabs (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Closed
th: ปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง
