Panels Responsive Tabs (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Closed
tr: Kapalı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Width
tr: Genişlik
