Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf
