Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: HTML element
bo: HTML ཡི་གྲུབ་ཆ
