Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: CSS class
et: CSS klass

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Status message
et: Olekuteade
