Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
