Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
