Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Main
hu: Fő

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Under Content
hu: Tartalom alatt

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: Over Content
hu: Tartalom fölött

en: HTML element
hu: HTML-elem
