Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Status message
jv: Status pesen

en: HTML element
jv: Elemen HTML
