Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
