Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: CSS class
oc: Classa CSS

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: HTML element
oc: Element HTML
