Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: HTML element
ro: Element HTML
